„Twoja korekta nie była żadnym zagrożeniem dla mojego stylu”.

„Przede wszystkim cenię jej proaktywność oraz szybkość działania”.

„Dzięki naszej współpracy mogę zaoferować moim klientkom wysokiej jakości materiały”.

To słowa moich klientek. Kobiet, które podążają swoją ścieżką z energią i odwagą.

Redakcja i korekta tekstów to moja droga. Wybrałam ją, bo uważam, że warto w życiu robić to, w co się wierzy. Ukończyłam studia prawnicze, które nauczyły mnie dokładności w pracy ze słowami. Zrozumiałam, jak ogromne znaczenie mają poprawne zapisy i poczułam, że to jest mój kierunek. Chcę wspierać w rozwijaniu marek specjalistki, które pomagają swoim odbiorcom zmieniać życie na lepsze.

Dzięki temu, że sama prowadzę swój biznes, wiem, jakim wyzwaniem jest utrzymanie równowagi między pracą a życiem prywatnym. To drugi wymiar moich usług – zajmując się korektą tekstów, sprawiam, że moje klientki zyskują więcej czasu dla siebie. Zamiast spędzać godziny nad sprawdzaniem, czy w materiałach czyhają błędy, mogą zająć się ważniejszymi sprawami.

Decydując się na pracę w korekcie, ukończyłam kursy korekty tekstu autorstwa zarówno Patrycji Bukowskiej, jak i Ewy Popielarz, a także kursy związane z copywritingiem.

Nie stoję w miejscu i stale podnoszę swoje kwalifikacje, by jeszcze lepiej wspierać moje klientki w tworzeniu wartościowych treści.

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do mnie: kontakt@korektanamiare.pl